TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km

TP-LINK, Gigabit interface konverter(Mini GBIC), singlemode LC BX 10km

Detaljer

TP-LINK

73625-013

Ny

Slut i lager

499,00 kr (inkl. moms)

Lägg till i inköpslistan


Maila mig när produkten finns i lager.
Du bevakar nu denna produkt!
TP-LINK SFP-modul(mini-GBIC), 1000Base-BX, WDM, simplex, singlemode, LC, 1310nm TX/1550nm RX, 10km

Gör att man kan använda en fiber för att skicka signaler åt båda hållen med olika våglängd.
9/125µm. 1,25Gbps. 1550nm/1310nm. 3,3V.